У Рижука і Дебоя привітання до Дня незалежності мають однакові абзаци

25.08.2011

 Вітальне слово голови обладміністрації Сергія Рижука та голови обласної ради Йосипа Запаловського, яке опубліковано на офіційному сайті до Дня незалежності, частково скопійоване з Інтернету.

«Народ України святкує 20-у річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія наших предків: бути господарями на своїй прекрасній і чарівній українській землі», - йдеться у привітанні. Далі проводяться паралелі між Київською Руссю та здобуттям незалежності в 1991 році.

Ааналогічні привітання можна знайти в Інтернеті. Точно такими ж слова вітають на сайті «Нове Життя» та на десятку сайтів із привітаннями.

Окрім того останній абзац привітання Рижук та Дебоя співпадають.

«Від щирого серця й від усієї душі зичимо землякам, усім мешканцям Житомирщини, здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх добрих справах. Нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення, на нові починання в ім’я соборної, незалежної, демократичної, процвітаючої України», – вітають на сайті області.

Останній абзац привітання Дебоя трошки відрізняється. Він побажав ще щасливого життя народу та надійної запоруки.

«Від щирого серця й від усієї душі зичу усім здоров’я, щастя,  достатку, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах. Нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення, на нові добрі починання, в ім’я соборної незалежної демократичної процвітаючої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу».

Нагадаємо, що останній гучний скандал був із промовою Раїси Богатирьової. Вона запозичила своє вітальне слово у Стіва Джобса, і виступила з ним перед студентами Могилянки.

Привітання міського голови Володимира Дебоя

Привітання Сергія Рижука та Йосипа Запаловського - останні абзац має багато запозичень із тексту привітння міського голови

Ще одне привітання з Інтернету, яке має дуже схожий текст


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 Упродовж 7-9 вересня в  Житомирі пройдуть понад трьох десятків заходів, присвячених 1134-річниці заснування  міста. Серед них -  конкурси, парад військових...
Традиційно влітку одним з найвідвідуваніших місць відпочинку у Житомирі є Гідропарк. Перший житомирський робить огляд світлин з Гіропарку, які поширюють...