У Лабораторному центрі розповіли, де питна вода на Житомирщині на 100% відповідає нормам

6.08.2018

ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» протягом семи місяців 2018 року відповідно до плану моніторингу здійснив лабораторні дослідження на 193 системах централізованого водопостачання(водопроводах) з метою встановлення відповідності якості води, що подається населенню, санітарним нормам та правилам.

В результаті здійснених досліджень встановлено, що лише у 52 водопроводах із 193 якість питної води відповідає чинним нормативним документам.

А у Попільнянському, Лугинському, Хорошівському, Коростишівському, Новоград-Волинському, Пулинському, Народицькому та Чуднівському районах 100% води у водопроводах, з яких відбирались зразки питної води, не відповідають вимогам санітарних норм. Натомість у 52 водогонах вода повністю відповідає санітарним нормам та придатна для споживання.

Зокрема, у водопроводах в с. Озадівка Бердичівського району, с. Білка Коростенського району, с. Приворіття, Пилипонка, Хомутець, Осівці, Морозівка. Водотиї Брусилівського району, с. Гамарня, смт. Гранітне Малинського району, с. Потіївка Радомишльського району, смт. Дружба та смт. Новобілокоровичі Олевського району, смт. Биківка, с.Карвинівка, с. Романівка Романівського району, с. Велика Волиця Любарського району, смт. Озерне, с. Довжик Житомирського району, м. Малин.

За усіма випадками виявлених відхилень від нормативних показників щодо якості питної води обов’язково повідомлялись власники та балансоутримувачі водопроводів, а також місцеві органи виконавчої влади і самоврядування.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 У Житомирі 13 жовтня на майдані Соборному відбулося нагородження кращих військовослужбовців Житомирського гарнізону. Участь в урочистостях взяли...