У 26 бригаді розпочали зйомки нового фільму. ВІДЕО

13.01.2020

 У військовій частині на Житомирщині започаткували новий творчий проєкт – створення документального фільму про 26 артилерійську бригаду імені генерал-хорунжого Романа Дашкевича.

Про це інформує прес-служба військової частини.

Це вже має бути друга відеострічка про участь 26 бригади у російсько-українській війні, яка охопить важкий та кривавий період – 2014 – початок 2015 років.

У творчої групи багато однодумців. Це  і діючий військовий колектив бригади, і ті, хто зараз проходить службу в інших частинах, і ті, хто долав шляхи війни мобілізованим, Оперативне командування "Північ", Національна федерація самбо України. Рушійною силою процесу є командування та прес-служба бригади у складі старшого сержанта та старшого лейтенанта, який є професійним режисером.

Новий фільм «Луна 333» буде мати дещо інший підхід до висвітлення подій того часу на основі участі підрозділів частини та спогадів безпосередніх учасників у російсько-українській війні періоду 2014-2015 років, ніж попередній "Вогнем та залізом", але їх буде об’єднувати один непорушний лейтмотив – любов до України та правдиве викладення подій.

 

Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Порно
Правоохоронці викрили 36-річного жителя Житомира у збочених діях відносно дітей. Його підозрюють у причетності до виготовлення та розповсюдження в соцмережі фото...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...