У 26 бригаді розпочали зйомки нового фільму. ВІДЕО

13.01.2020

 У військовій частині на Житомирщині започаткували новий творчий проєкт – створення документального фільму про 26 артилерійську бригаду імені генерал-хорунжого Романа Дашкевича.

Про це інформує прес-служба військової частини.

Це вже має бути друга відеострічка про участь 26 бригади у російсько-українській війні, яка охопить важкий та кривавий період – 2014 – початок 2015 років.

У творчої групи багато однодумців. Це  і діючий військовий колектив бригади, і ті, хто зараз проходить службу в інших частинах, і ті, хто долав шляхи війни мобілізованим, Оперативне командування "Північ", Національна федерація самбо України. Рушійною силою процесу є командування та прес-служба бригади у складі старшого сержанта та старшого лейтенанта, який є професійним режисером.

Новий фільм «Луна 333» буде мати дещо інший підхід до висвітлення подій того часу на основі участі підрозділів частини та спогадів безпосередніх учасників у російсько-українській війні періоду 2014-2015 років, ніж попередній "Вогнем та залізом", але їх буде об’єднувати один непорушний лейтмотив – любов до України та правдиве викладення подій.

 

Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Наприкінці січня до Житомира нарешті добралася зима. Зранку 29 січня пішов досить сильний сніг. Якщо у місті через тепло сніг майже одразу танув, то у...