Церква Московського патріархату не прийде на міжконфесійну зустріч?

9.04.2012

У Житомирі пройде Пасхальна міжконфесійна зустріч між представниками церков. На зустрічі священики обговорять міжконфесійні проблеми та піднімуть соціальні проблеми у суспільстві.

За словами організаторів міжконфесійної зустрічі, Українська православна церква Московського патріархату не виявила бажання взяти участь у зустрічі.

В міжконфесійній прес-конференції братимуть участь: Керуючий Житомирською єпархією Української Православної Церкви Київського патріархату архієпископ Житомирський і Овруцький Ізяслав, єпископ Києво-Житомирської дієцезії римо-католицької церкви Віталій Скоморовський, єпископ об'єднання євангельських християнських церков України, пастор церкви "Заповіт Ісуса Христа" Олександр Дехтяренко.

Така зустріч буде проведена вперше у Житомирі.

«Представники різних церков завжди зустрічаються на неофіційних заходах. Зустріч на офіційному рівні у Житомирі відбудеться вперше», - кажуть у церкві «Заповіту Ісуса Христа».

 

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
човен
У Житомирській області з річки Уборть підняли 9-метровий старовинний човен - так звану "довбанку". Артефакт знайшли ще кілька років тому, але відкопали лише...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...