"Це історична подія для України – створення Автокефальної Помісної Православної Церкви", - голова Житомирської ОДА

16.12.2018

Українці стали свідками справжньої історичної події. Адже вперше за сотні років Україна та віруючі отримали Автокефальну Помісну Православну Церкву, а архієреї обрали нового главу -  Митрополита Київського та всієї України Епіфанія.

 

Об'єднавчий собор пройшов 15 грудня у Києві.

 

За словами Президента Петра Порошенка, який став ініціатором створення єдиної помісної церкви, цей день увійде в історію України, як священний  день.

 

У такий визначний день жителі з різних областей України приїхали до Києва, щоб стати свідками історичної події.

 

Долучились до молитви за автокефальну українську церкву і жителі Житомирщини.

 

Після проведення Об'єднавчого собору та обрання предстоятеля української церкви голова Житомирської ОДА Ігор Гундич наголосив: "Сьогодні історичний день - створення Автокефальної Помісної Православної Церкви України. Вітаю всіх вірян із нашою духовною незалежністю! Я вважаю, що першою подією стало хрещення Київської Русі, другою - проголошення незалежності України. І третя - створення Автокефальної Помісної Православної Церкви та обрання Митрополита Київського та всієї України Епіфанія. Дуже важливим є те, що це підтримують жителі всієї України, у тому числі нашої області. Я вітаю усіх жителів Житомирщини з цією історичною подією. Можливо, хтось зараз недооцінює те, що відбулось. Але пройдуть роки і ми будемо згадувати цю подію. Люди, які були тут присутні, зможуть своїм нащадкам розповідати про те, яка визначна подія відбулась сьогодні".


Читайте також:  Об'єднавчий собор обрав голову Помісної української церкви

 

1

 

2

 

2

 

2

 

2

 

7

 

1

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Менеджери й інженери, співробітники офісу та виробничого цеху в одному човні - це команда компанії «Кромберг енд Шуберт» на змаганнях з...