Тезка президента родом з Житомирщини. ВІДЕО

14.06.2019

Один керує країною, а інший - постачає будматеріали. Вони не знають одне одного, хоча звати їх однаково - Володимирами Зеленськими. З тезком президента поспілкувався "Сніданок з 1+1".

Володимир Зеленський: 41 рік; зріст 166 см; народився на Дніпропетровщині у Кривому Розі. Обіймає посаду президента України.

Володимир Зеленський: 25 років; зріст 172 см; народився у селі Камінь, Житомирської області. Працює менеджером зі збуту будівельних матеріалів.

Тезко президента також починав свій шлях зі шкільних вистав. "У КВК оці сценки шкільні. В університеті так само грали. В Квартал не рвуся. Можливо вже краще створювати щось своє, чим очолювати створене", - розповів він.

Але Зеленський кар’єру будує не в гуморі, а в будівельній фірмі. На роботі Володимира підколюють колеги. Кажуть, що після інавгурації до нього стало складно дотелефонуватися.

"Якщо є проблемні клієнти, то ми просимо Володю з ними зв’язатися. Він каже: "Доброго дня, це Володимир Зеленський", - розповів колега.

Але є й мінуси від схожості з новоспеченим президентом, особливо це відчутно в інтернеті.

"Мабуть найбільший удар відчув у мене акаунт у Facebook. Тобто, почалися зразу пости фотографій моїх. Тоді приходилося писати: "Видаліть! Бо будете мати справу з Володимиром Зеленським!", - поділився він.

Але Володимир не відхрещується від політичної кар'єри: "Два строки. І якраз я можу приходити". Бо президентом можна стати щонайменше в 35. 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
17 тисяч дітей в різних інтернатних закладах чекають на усиновлення в Україні. Діти продовжують перебувати у дитбудинках замість родини, а звідти часто...
 Це житло не можна знайти на Букінгу, але заночувати на соломі або теплій печі можна, якщо є бажання. Поринути у справжню поліську культуру, побут запрошує...