Тест-драйв електрички Житомир-Київ

25.08.2011

Швидко і дешево  - ці якості електрички Житомир-Київ  залізничники вважають головними перевагами електропотягу. Мовляв,  за швидкістю потяг обжене маршрутку, а за проїзд потрібно буде заплатити на 10 гривень дешевше – 24 гривні 82 копійки.

Аби на власні очі переконатися у цьому, «Перший Житомирський інформаційний» проїхався в електричці.

У касі вокзалу купуємо квитки, але замість обіцяних 25 гривень, платимо 29.82. До основного тарифу тут додають ПДВ, страховку і комунальний збір. Їздить електричка двічі на день.

Кожен із 8-ми вагонів обладнаний зручними напівм’якими сидіннями, займаємо своє місце і чекаємо відправлення. Відповідно до графіку потяг має рушити о 18.04, але затримується на 7 хвилин.

У вагоні, де може розміститися понад 100 пасажирів, сидить лише четверо пасажирів. Електричка швидко набирає темп і йде без зупинок. У квитку зазначено, що у дорозі пасажири пробудіть 1 годину 34 хвилини, тобто  о 19.38 потяг вже стоятиме на житомирському вокзалі.

Однак, у зазначений час за вікном все ще ліс.

Вокзал з’являється на горизонті лише о 20-й годині. Тобто на 22 хвилини пізніше обіцяного.

Тож, із проведеного тест-драйву можемо зробити висновок: економія на проїзді складає не 10, а 5 гривень. Більші знижки матимуть пільговики. Скажімо, студенту проїзд обійдеться у 17 гривень. А от зекономити час нам не вдалося: у потязі ми провели 1 годину, 56 хвилин.

Оксана ТРОКОЗ

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 Упродовж 7-9 вересня в  Житомирі пройдуть понад трьох десятків заходів, присвячених 1134-річниці заснування  міста. Серед них -  конкурси, парад військових...
Традиційно влітку одним з найвідвідуваніших місць відпочинку у Житомирі є Гідропарк. Перший житомирський робить огляд світлин з Гіропарку, які поширюють...