Сучасні АЗС найбільш безпечні об’єкти порівняно із іншими громадськими закладами

29.11.2019

Економлять на протипожежній безпеці ті, хто хоче вкрасти чи зекономити на цьому. За такою логікою, АЗС найменше зацікавлені у тому, щоб сталася надзвичайна подія.

Надійні газоаналізатори горючих газів – важливі елементи протиаварійного захисту на об'єктах торгівлі нафтопродуктів.

І ось лише один неспростовний факт. Запитайте на будь-якій заправці, чи є там система контролю загазованості. Саме ця система покликана служити засобом виявлення до вибухових концентрацій продуктів нафти на АЗС і створити безпеку для клієнтів і бізнесу вцілому, попереджаючи можливі нештатні ситуації. Якщо раптом є відхилення, за тривогою система оповіщення попередить персонал АЗС, а автоматика відключить устаткування, щоб не допустити його пошкодження.

Тобто при проектуванні одразу передбачається можливість встановлення надійного механізму попередження, що унеможливить такі міфи: вибух, пожежу, загоряння. На окремих АЗС можуть траплятися такі прецеденти, що свідчить про порушення правил протипожежної безпеки. У такому разі перед початком роботи заправки необхідно перевірити, чи виконані вищезазначені вимоги.

Так, наприклад, на провідних АЗС встановлене наступне обладнання: оптичні (інфрачервоні) газоаналізатори Drager PIR 3000 зі сталевою клемною коробкою, із економічним 4х-канальним контролером Drager Regard 2400/2410. Це обладнання під’єднане до власної захищеної внутрішньої мережі (комплект для конфігурації контролера, а саме дистрибутив із програмним забезпеченням, провідний інтерфейс зв'язку ПК-Контролер). 

Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
1
Рейсовий автобус та легковик зіткнулися під Житомиром на трасі Київ-Чоп. Травми отримали кілька осіб. Про це розповіли у ТСН.Ранок. Аварія сталася неподалік...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...