Сучасні АЗС найбільш безпечні об’єкти порівняно із іншими громадськими закладами

29.11.2019

Економлять на протипожежній безпеці ті, хто хоче вкрасти чи зекономити на цьому. За такою логікою, АЗС найменше зацікавлені у тому, щоб сталася надзвичайна подія.

Надійні газоаналізатори горючих газів – важливі елементи протиаварійного захисту на об'єктах торгівлі нафтопродуктів.

І ось лише один неспростовний факт. Запитайте на будь-якій заправці, чи є там система контролю загазованості. Саме ця система покликана служити засобом виявлення до вибухових концентрацій продуктів нафти на АЗС і створити безпеку для клієнтів і бізнесу вцілому, попереджаючи можливі нештатні ситуації. Якщо раптом є відхилення, за тривогою система оповіщення попередить персонал АЗС, а автоматика відключить устаткування, щоб не допустити його пошкодження.

Тобто при проектуванні одразу передбачається можливість встановлення надійного механізму попередження, що унеможливить такі міфи: вибух, пожежу, загоряння. На окремих АЗС можуть траплятися такі прецеденти, що свідчить про порушення правил протипожежної безпеки. У такому разі перед початком роботи заправки необхідно перевірити, чи виконані вищезазначені вимоги.

Так, наприклад, на провідних АЗС встановлене наступне обладнання: оптичні (інфрачервоні) газоаналізатори Drager PIR 3000 зі сталевою клемною коробкою, із економічним 4х-канальним контролером Drager Regard 2400/2410. Це обладнання під’єднане до власної захищеної внутрішньої мережі (комплект для конфігурації контролера, а саме дистрибутив із програмним забезпеченням, провідний інтерфейс зв'язку ПК-Контролер). 

Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Вже 20 років на Житомирщині діє громадська організація «Історико-патріотичне об’єднання «Пошук». З  часом, зізнаються пошуківці, роботи менше не...