Сезон щеплень від грипу в розпалі: скільки коштує вакцина у Житомирі

10.10.2019

 Від 300 до 450 грн обійдеться у цьому році вакцинація від грипу для дітей і дорослих. У розпал сезону щеплень аптеки мають достатню кількість вакцини «Ваксігрип Тетра» французького виробника. Вакцина захищає від чотирьох видів грипу.

Про це розповіла Людмила Зайцева, заступник головного лікаря з охорони дитинства та материнства КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги».

«У аптеках доступна тільки одна вакцина «Ваксігрип Тетра», але її достатньо. Для того, щоб вакцинуватися, потрібно звернутися до свого сімейного лікаря, домовитися про час і день вакцинації. Потім – придбати в аптеці вакцину і упродовж години провести щеплення», - розповіла лікар.

Медик наголошує, що лікарю потрібно обов'язково показати чек, де зазначено дата і час продажу вакцини, адже її потрібно ввести упродовж години.

«Нинішній температурний режим дозволяє перевезти вакцину без сумки-холодильника. Але обов"язково використати її упродовж години», - наголошує Людмила Зайцева.

Вартість вакцини «Ваксігрип Тетра» в аптеці – до 300 грн.  У приватних клініках пропонують послугу вакцинування за 450 грн.

 

Нагадаємо, у  Житомирі за тиждень на грип та ГРВІ захворіло 2533 людини

Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...