Переконаний, спортивне поле на Героїв Десантників стане важливим стартом для майбутніх житомирських чемпіонів, - Борислав Розенблат

19.08.2019

 У Житомирі, 17 серпня, за адресою вул.Героїв Десантників, 11 відкрили новий спортивний майданчик. На ньому можна грати у футбол, баскетбол та займатися на тренажерах. Це спортивне поле побудували у рамках програми, яку 2018 року започаткував народний депутат України Борислав Розенблат.


«Треба робити все, щоб наша молодь розвивалася,  займалася  спортом, досягала у ньому високих результатів. Сьогодні тут зібралося багато щасливих дітей, підлітків, спортсменів і спортсменок. Задля цього ми й започаткували цей проект. Люди прийшли цілими родинами займатися спортом! Переконаний, спортивне поле на Героїв Десантників, 11 стане стартом для майбутніх житомирських чемпіонів!» - наголосив під час відкриття Борислав Розенблат.

Цей спортивний майданчик складається із двох зон – футбольно-баскетбольного поля та території, де є спортивні тренажери, які тренують усі групи м’язів. Вартість спортивного поля склала близько 1 млн 600 тис грн, з них 1,58% – це кошти міського бюджету, решта – держсубвенція, яку вдалось направити у Житомир за ініціативи Борислава Розенблата.  

«Раніше тут була пустка та бур’ян, а сьогодні ми всі сюди приходимо з дітьми. Вони тут грають, батьки на лавах спостерігають, або самі займаються на тренажерах , спілкуються між собою. Не віриться, що у нас на районі таке побудували!» - говорить житомирянка Аліна.

«Ми приходимо сюди з друзями грати у футбол чи баскетбол, нам тут дуже подобається, є світло, гарне покриття», - розповів школяр Дмитро.

Показові виступи для житомирян провели гравці Баскетбольного жіночого  клубу «Каліпсо» та Баскетбольного клубу «Житомир».

«Дуже приємно, що баскетбол та спорт у Житомирі розвивається. Раніше з цим була дуже сумна ситуація, а тепер дітям є де тренуватися та проводити час, а не ходити по вулицях. Тепер у дітей є перспективи для розвитку, можливо справді чиясь видатна спортивна кар’єра розпочнеться якраз з цього спортивного майданчика», - розповів тренер Баскетбольного клубу «Житомир» Юрій Горєнков.

Цьогоріч, у рамках проекту, у місті уже відкрили чотири спортивних поля з адресами: вул. Київська,13; вул. Вітрука, 31; вул. Отаманів Соколовських,7 та вул. Б.Тена 100/102.
 
Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Наприкінці січня до Житомира нарешті добралася зима. Зранку 29 січня пішов досить сильний сніг. Якщо у місті через тепло сніг майже одразу танув, то у...