Новий коронавірус із Китаю – 2 тис хворих та 56 смертей. Перші ознаки

26.01.2020

Кількість підтверджених випадків захворювання смертоносним коронавірусом з Китаю 26 січня сягнула понад 2 тисячі людей. Вірус забрав вже 56 життів.

Цей вірус відрізняється від збудника грипу, пташиного грипу, аденовірусної інфекції, збудників інших важких респіраторних інфекцій та поширених захворювань органів дихання. Більшість захворілих – відвідувачі, працівники та постачальники оптового ринку морепродуктів та живих тварин.

За даними спостереження, інкубаційний період коливається від 2 до 12 діб (в середньому 7 діб). Джерело інфекції досі не визначили. Реєстрація випадків серед працівників оптового ринку морепродуктів та живих тварин може вказувати на інфекцію, пов’язану з тваринами. Є заяви про можливу передачу збудника інфекційної хвороби від людини до людини.

Смертоносний китайський вірус атакував Канаду, Корею, Японію, Сингапур, Тайланд, США, Францію і Австралію.

Житомирський лабораторний центр звертає увагу на ознаки та симптоми вірусної пневмонії:

підвищення температури;

ускладнене дихання;

двосторонні інфільтративні ураження легень на рентгенограмі.

Також медики рекомендують у разі появи симптомів у мандрівників, які свідчать про респіраторні захворювання під час подорожі або після неї, звернутися до лікаря та повідомити про подорож.

Теги: Здоров'я

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Наприкінці січня до Житомира нарешті добралася зима. Зранку 29 січня пішов досить сильний сніг. Якщо у місті через тепло сніг майже одразу танув, то у...