На Житомирщині попрощалися із загиблими за Україну військовослужбовцями

11.08.2014

На Сході України знову загинули наші земляки-військовослужбовці. 9 серпня громада та представники влади Бердичівського району попрощалися з 2-ма військовими, які полягли за мир у зоні проведення антитерористичної операції. В останню дорогу в рідному селі Андріяшівка провели старшого прапорщика Сергія Петровича Коренівського. Він народився 24 квітня 1981 року, проживав у місті Ужгороді. У Сергія залишилися батьки, двоє молодших братів, дружина та донька.

Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Додому з перемогою вже не повернеться прапорщик Олег Петрович Реготун з Бердичева. Військовий народився у 1976 році і також проживав у місті Ужгороді. У нього залишилися батьки, 2 сестри, дружина та 3 дітей.

На вихідних поховали у рідному селі Берестівка Баранівського району солдата Віктора Миколайовича Приймака. Віктор народився 10 листопада 1977 року і був одним із 5 дітей, яких виховувала одна мама.

Співчуваємо сім’ям загиблих та розділяємо разом із ними біль і смуток.

Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Равлики
 Равлики – давно вже популярний делікатес для гурманів, мастхев у корейській косметиці, потужний афродизіак, джерело білків, омега-3 кислоти, вітамінів А, Е, В1,...
 Вже 20 років на Житомирщині діє громадська організація «Історико-патріотичне об’єднання «Пошук». З  часом, зізнаються пошуківці, роботи менше не...