На Житомирщині грузин виробляє сири і хоче їх постачати у Грузію

12.02.2020

ПП «Гурман-2017», керівником якого є грузин за національністю — Іяша Варшанідзе,планує виробляти сири не лише для місцевих жителів, українців, але й постачати їх у Грузію.

Про це розповідає infomalin.biz.

На підприємстві «Гурман -2017» наразі виготовляють чотири види сирів – «Сулугуні», бринзу, плавлений і копчений сири, сирні приправи до піци, а також масло.

За 8-годинну зміну підприємство переробляє 2,5-3 т молока, яке купує у жителів с.Вишевичів, Чудина, Заболоті, раніше – навіть Лугин, отримуючи 250 кг готової продукції.

Найближчим часом сироварня хоче перейти на постачання молока з ферми «Межирічка». Це дозволить розширити виробництво.

Сири виготовляють за добре перевіреними й старовинними грузинськими рецептами, без жодних штучних домішок, розпушувачів, емульгаторів та барвників.

Зараз сири і масло купують жителі Радомишля, є фірмовий магазин. Невеликими партіями сири, які фасують у невеликі картонні ящики, постачають до грузинських ресторанів Києва.

Проте підприємство планує з літа налагодити експорт продукції до Грузії: незабаром мають завітати грузинські експерти, аби перевірити виробництво.

На фото: сировар Ніколос Твалішвілі демонструє копчений сир та сир «Сулугуні»

Теги: Цікаво

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
У Житомирі 15 вересня камерами відеопостереження зафіксована ДТП – наїзд на пішохода ( хлолпчик 16 років) , що сталась о 19:22 в місті Житомирі, по проспекту миру в...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...