На Житомирщині грип здає позиції: кількість хворих зменшилася на 12%

10.02.2020

Протягом останнього тижня на Житомирщині за медичною допомогою у зв’язку з грипом та ГРВІ звернулось 10339 осіб, що на 11,7% менше, ніж за попередній.

Про це інформує обласний лабораторний центр.

Проте ще досі на 47% перевищений епідемічний поріг.

Зниження захворюваності відбулося як серед дітей так і серед дорослих, крім дорослих від 30 до 64 років.

Захворіло 6352 дитини, що на 19% хворих дітей менше, ніж за попередній тиждень. Госпіталізовано 523 хворих, в тому числі 404 дитини.

У Житомирі після тимчасового призупинення навчання захворюваність грипом та ГРВІ дещо знизилась. Зареєстровано 2741 випадок захворювання, що на 29,2% менше, ніж за попередній тиждень. Захворюваність дітей Житомира знизилась на 37,7%.

Протягом епідемічного сезону обстежили 200 хворих, із них в 98 випадках лабораторно підтверджено грип А (H1N1) пандемічний та ще в 1-го хворого визначено вірус грипу В.

Теги: Здоров'я

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...