На Житомирщині екологи вкотре зафіксували масову загибель риби у річці Хомора

4.09.2019

На Житомирщині екологи знову зафіксували масову загибель риби у річці Хомора. Як повідомили у Державній екологічної інспекції Поліського округу, про загибель риби екологів поінформували активісти з селища Першотравенськ Баранівського райо

Вони розповіли, що забруднення річки Хомора відбувалось зі сторони Хмельницької області. Після цього фахівці екоінспекції виїхали на місце.

“В ході обстеження басейну річки Хомора спостерігалось масове скупчення риби, яка знаходилась на поверхні води та захоплювала повітря. Це свідчить про низький рівень розчинного кисню у воді”, - повідомили в екоінспекції. Фахівці відібрали проби води для досліджень.

“31 серпня в річці Хомора вже зафіксовано масову загибель водних живих ресурсів. В зазначене місце викликано працівників поліції з метою проведення слідчих дій. Спільно з працівниками Рибоохоронного патруля та громадськості підраховано кількість загиблої риби”, - додали у відомстві.

Екологи вже підрахували збитки завданої шкоди, яка становить 1 млн 240 тис. 393 грн. Матеріали за фактом масової загибелі риби готуються для направлення до правоохоронних органів. Їх долучать до кримінального провадження.

Нагадаємо, у ніч на 12 квітня на Житомирщині, в межах міста Баранівка, у річці Случ загинуло понад 25 тис. екземплярів риби.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Цьогорічна зима дивує своєю погодою. Крім плюсової температури та відсутності снігу, Житомир час від часу накриває густим туманом. Сьогоднішній день у місті...