Міністерці освіти мало на дитину 36 тисяч: скільки витрачають житомиряни

21.01.2020

Міністерка освіти і науки Ганна Новосад поскаржилася на "неконкурентну" зарплату в 36 тисяч гривень, на яку вона, якщо захоче дитину, не зможе її утримувати.

"Наразі моя зарплата на руки у середньому становить 36 тис. грн, це на 10 тис. грн менше, ніж я мала на посаді керівника директорату Міносвіти. Мені цього вистачає, щоб нормально прожити. Я маю власне житло, службовий автомобіль, у мене немає часу ходити в кіно. Але якщо ви мене запитаєте, чи влаштовує мене це, як молоду людину, яка має думати про своє майбутнє, про заощадження, про пенсію, то безперечно цього не вистачить... Також у мене зараз немає сім'ї. В якийсь момент я захочу мати дитину, а на таку зарплату я її не зможу утримувати», – сказала Новосад.

«Перший житомирський» поцікавився, скільки житомиряни витрачають на своїх дітей.

Вадим Андрійчук, 47 років, водій:

«У мене двоє дітей – старшій донці Каріні 15 років, а сину Андрію - 8. У мене весь дохід на родину до 20 тисяч гривень. За ці гроші ми живемо вчотирьох. За ці гроші ми харчуємось, одягаємось і платимо комуналку. Якщо міністру не вистачає 36 тисяч на дитину, то запроси у неї не маленькі. Але для Києва це можуть бути не такі і великі гроші. На двох дітей ми витрачаємо не більше 8 тисяч гривень».

Ірина Ярмоленко, депутат Житомирської міської ради:

«Порахувати дуже складно. Все залежить від сезону і покупок одягу для дитини. Якщо дитина хворіє, то витрати зростуть в рази. Якщо дитина захворіла на грип, то за раз в аптеці можна витратити 700 гривень. Я витрачаю на свою дитину від 4 до 8 тисяч на місяць».

Олександр Круківський, 41 рік, юрист:

«У мене дві доньки – 4 і 10 років. Якщо порахувати одяг і гуртки, то сума складе десь 8-10 тисяч гривень. Ці цифри дуже відносні. Влітку дітей відправляємо у таборівку, і на двох це виходить не маленька сума, а взимку потрібно оновлювати дівчатам гардероб. Взагалі на дітей після трьох років витрачається стільки ж, як і на дорослого».

Олена Галагуза, 35 років, журналіст:

«Витрачаю на доньку 6-7 тисяч гривень. Одяг купую якісний і недорогий. Завжди чекаю сезонних знижок. Взагалі порахувати дуже важко, але це точно не 36 тисяч гривень на місяць».

Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...