Мер Дебой подобається жінкам, але жити від цього не легше

9.10.2012

Міський голова Володимир Дебой є улюбленцем жінок, тому що він зовні дуже симпатичний. Але його зовнішні риси не роблять життя у місті кращим, переконаний кандидат в депутати Михайло Заславський.

Про це він заявив на прес-конференції у Житомирі.

«Не завжди хороший підлеглий може стати грамотним керівником, особливо на рівні мера міста. Так, я знаю, що Володимир Михайлович дуже подобається жінкам, він симпатичний, тут все зрозуміло… Але жити як у місті?» - сказав саркастично Заславський.

Натомість сам міський голова не приховує того, що він є улюбленцем жіночого товариства. Так на його сторінці в Однокласниках у коментарях до фото його часто називають гарним чоловіком.

«У тебя, солнышко, в друзьях в основном одни женщины, это мне нравиться! Много конкуренток, но они мне не конкуренция! Ты супер!!!», - пишуть йому в соціальній мережі.

Хоча належність цієї сторінки міському голові не підтверджена. Офіційно мер спілкується з людьми через Facebook, хоча і робить це не дуже активно.

У Facebook до мера звертаються за вирішенням комунальних проблем, питань із бродячими тваринами та вказують на помилки влади. Утім, прес-служба, відписує на запитання людей не часто.

Нагадаємо, що нещодавно міський голова став дідом. У дочки його дружини народилась двійня.

 

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Житомир квіти
В місті відкрили 12 тимчасових місць для торгівлі квітами. Майданчик почав працювати на вимогу людей, які займаються вирощуванням розсади та квітів у власних...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...