Медики Житомирської області отримають 11 нових швидких

12.05.2021

Автопарк Житомирського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф поповнять 11 новеньких реанімобілів від провідного українського виробника "швидких" – ТОВ "Автоспецпром". Машини були виготовлені у межах замовлення від державного підприємства "Медичні закупівлі України".

Реанімобілі на базі Citroеn Jumper мають усе необхідне медичне устаткування й готові одразу стати до роботи. Автомобілі підходять для проведення реанімаційних заходів за межами стаціонару та транспортування пацієнтів у вкрай важкому стані, у тому числі зі складним перебігом коронавірусної хвороби, адже мають на борту апарат штучної вентиляції легень.

11 нових автомобілів для Житомирщини – лише частина масштабного замовлення ДП "Медичні України", яке виконує ТОВ "Автоспецпром". Усього у межах цієї закупівлі компанія виготовила 104 "швидкі" типу С (реанімобілі) та 142 "швидкі" типу В, які також найближчим часом будуть розподілені між регіонами країни.

Теги: Здоров'я

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...