Люди розповідають, що над Озерним щоночі почали літати винищувачі

13.03.2014

Над селищем Озерне, що неподалік Житомира, постійно літають винищувачі. Місцеві жителі кажуть, що літаки постійно злітають з аеродрому. Польоти продовжуються і у нічний час.

Нещодавно у селище пригнали цистерни з пальним.

Також на Житомирському полігоні зараз постійно проходять бойові навчання. У південно-західній частині міста вночі можна почути постріли з важкої зброї.

Нагадаємо, що розквартирована у Житомирі 95-та окрема аеромобільна бригада знаходиться у повній бойовій готовності. Зараз вона відправлена на південь України.

За повідомленням сайту місії України при НАТО, Київ і НАТО узгодили перелік практичних заходів з метою посилення обороноздатності України.

Під час засідання у середу в штаб-квартирі НАТО українська делегація на чолі із заступником міністра оборони Петром Мехедом узгодила з НАТО перелік заходів на коротко-, середньо- та довгострокову перспективу з метою посилення обороноздатності нашої держави, вказано в повідомленні.

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Равлики
 Равлики – давно вже популярний делікатес для гурманів, мастхев у корейській косметиці, потужний афродизіак, джерело білків, омега-3 кислоти, вітамінів А, Е, В1,...
 Вже 20 років на Житомирщині діє громадська організація «Історико-патріотичне об’єднання «Пошук». З  часом, зізнаються пошуківці, роботи менше не...