Люди на інвалідних візках не відвідують театри та музеї

16.06.2011

Вільний доступ до усіх закладів культури – мета нового проекту організації «Молодь. Жінка. Сім’я», яку очолює Неля Ковалюк. Організація промоніторила усі заклади культури та релігійні споруди – жоден не готовий до того, щоб інвалід міг потрапити туди без перешкод.

«У найбільшому приміщенні - в театрі – сьогодні немає можливості обладнати вільний під’їзд для інвалідів», - розповідає директор театру Наталія Ростова.

Для того, щоб обладнати усе треба немалі кошти, переконує вона. В театрі проблема не тільки зі сходами, але і з місцями в залі – їх треба переобладнувати так, щоб людина на візку змогла зручно дивитися виставу.

«Коли ми ремонтували в театрі туалети, то ми думали переобладнати одну кабінку для людей із інвалідністю. Але ми порахували, що це буде коштувати дорожче, аніж весь ремонт туалету!», - розповідає Ростова.

Представники організації також наголосили на тому, що в місті часто роблять пандуси тільки для відчіпного.

«Рижук привселюдно пообіцяв відремонтувати філармонію, і що це буде осередок культури. То будь ласка, не забудьте, що у нас є 82 тисячі людей у Житомирській області, які пересуваються на інвалідних візках», - закликають представники організації. 

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...