Громадські активісти хочуть відкликати 32 депутати міської ради

19.08.2011

Відкликати усіх депутатів міської ради, які відвідують менше половини засідань профільних комісій та не дають відповідь на запит про інформацію закликають активісти кампанії «Дізнайся як працює твій депутат».

В релізі громадські діячі повідомляють про роботу кожного депутата Житомирської міської ради.

Запити на інформацію (запитані передвиборчі програми та звіт за сім місяців депутатської роботи) були розіслані всім депутатам-мажоритарникам (30), головам фракцій (Батьківщина, Партія Регіонів, Рідне Місто, Фронт Змін) та представнику інших політичних сил, представлених у Житомирській міській раді (Комуністична партія, Молодіжна Партія, Удар, Українська Платформа, Свобода).

Відкликати будуть тих, хто не відповів на запит, або відповів, на думку активістів, не конструктивно.

Наприклад, депутат Кучик написав у відповіді на запит, що не є розпорядником публічної інформації, а здійснює свою діяльність відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування» та «Про статус депутатів місцевих рад». Він також відвідав усі засідання своєї комісії.

Втім, активісти закликають ініціювати і його відкликання через цю формальну відписку, а не відповідь на їхній запит.

«Після прес-конференції 5 серпня ми очікували, що котрісь з депутатів, які не відзвітували зв’яжуться з нами і продемонструють свою роботу, однак цього не сталось», - коментує один з учасників кампанії Владислав Пучич.

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Вже 20 років на Житомирщині діє громадська організація «Історико-патріотичне об’єднання «Пошук». З  часом, зізнаються пошуківці, роботи менше не...