Діти, які відпочивають у Житомирі, захищені - фахівці

25.07.2011

У літньому дитячому таборі «Супутник» постійна цілодобова охорона. Про це «Першому» повідомили в управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради.

За словами начальника управління Олени Сарно, зараз посилювати охорону немає потреби.

«Ми заключили угоду з охоронною фірмою «Цербер». Про якісь конкретні випадки, щоб хтось потурбував дітей у таборі, мені не відомо. Іноді місцеві жителі з Богунії приходять на дискотеку - і не більше», - сказала Олена Сарно.

У таборі «Лісовий берег» теж говорять, що не пам’ятають якихось неординарних випадків, щоб охорона не справлялася з обов’язками.

«У нас завжди чергує два охоронці. Більше того, за дітьми постійно наглядає 36 вихователів. Про те, щоб посилити безпеку дітей у нашому закладі, мова поки не йде», - повідомили у «Лісовому березі».

Зараз у таборі відпочиває 250 дітей різного віку.

Нагадаємо, що  п'ятницю в таборі молодіжної організації правлячої Трудової партії на невеликому острові Утой на озері недалеко від норвезької столиці були застрелені щонайменше 85 осіб.

 

Теги: Освіта

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Цьогорічна зима дивує своєю погодою. Крім плюсової температури та відсутності снігу, Житомир час від часу накриває густим туманом. Сьогоднішній день у місті...