Діти, які відпочивають у Житомирі, захищені - фахівці

25.07.2011

У літньому дитячому таборі «Супутник» постійна цілодобова охорона. Про це «Першому» повідомили в управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради.

За словами начальника управління Олени Сарно, зараз посилювати охорону немає потреби.

«Ми заключили угоду з охоронною фірмою «Цербер». Про якісь конкретні випадки, щоб хтось потурбував дітей у таборі, мені не відомо. Іноді місцеві жителі з Богунії приходять на дискотеку - і не більше», - сказала Олена Сарно.

У таборі «Лісовий берег» теж говорять, що не пам’ятають якихось неординарних випадків, щоб охорона не справлялася з обов’язками.

«У нас завжди чергує два охоронці. Більше того, за дітьми постійно наглядає 36 вихователів. Про те, щоб посилити безпеку дітей у нашому закладі, мова поки не йде», - повідомили у «Лісовому березі».

Зараз у таборі відпочиває 250 дітей різного віку.

Нагадаємо, що  п'ятницю в таборі молодіжної організації правлячої Трудової партії на невеликому острові Утой на озері недалеко від норвезької столиці були застрелені щонайменше 85 осіб.

 

Теги: Освіта

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...