Десантник Кузнєцов, який врятував на війні свій екіпаж, але втратив руку, готується до "Ігор нескорених" у Торонто

23.06.2017

Владислав Кузнєцов, нині курсант Харківського національного університету Повітряних Сил, десантник 199 навчального Центру ВДВ у Житомирі.

А два роки тому він, солдат 95-ї  бригади, втратив кисть правої руки, коли викидав ворожу гранату з БТРа. Сам постраждав, але екіпаж врятував. Попри те, що зараз замість руки протез, молодий хлопець мріє стати офіцером.

Читайте також: Десантник із протезом руки представить Україну в складі збірної на Міжнародних Іграх Нескорених у Торонто

Коли він почув, що Україна цьогоріч виставить команду на «Іграх нескорених» у Торонто, одразу вирішив позмагатися. Владислав обрав плавання як один із видів спорту, що йому подобаються, і пройшов у фінал відбору до української команди.

Читайте також: Трьом десантникам 95 бригади вручили ордени «Народний Герой України». ФОТО

 — На жаль, більшість видів спорту для мене тепер недоступні, — говорить Владислав. — Бігати я не можу через осколки в лівій стопі. Для того, аби займатися веслуванням чи греблею, потрібні дві руки. Тож обрав для себе плавання, тим паче, колись у рідній Жмеринці я займався цим видом спорту. Навіть грамоти є, які зберігають батьки.

Читайте також: "Просто дуже хотілось назад в армію", - боєць 95 бригади Кузнєцов  після поранень повернувся на службу

Минулого літа кілька разів плавав на річці під час відпочинку, цьогоріч уже почав плавати більш професійно. У Києві займався з тренерами, вони поставили мені техніку. Далі — наполегливі тренування, аби вдосконалити напрацьоване. Знайти час для занять спортом дуже непросто. Приміром, вчора ми повернулися з Широкого Лану, а вже завтра виїжджаємо на полігон у Луцьк.

Читайте також: "Хочеться, щоб люди розуміли: цей спокійний тил мають завдяки хлопцям, що були на Сході",- десантник Кузнєцов

 Влітку 2017-го у Дніпрі команда Проекту підтримки протезування в Україні забезпечить Владислава спеціальними насадками для протеза, щоб дати йому можливість працювати з гантелями та штангою, а також займатися греблею чи стрільбою з лука.

Читайте також: Проект «Переможці» здійснив мрію десантника Влада Кузнєцова про поїздку в Техас. ФОТО

 — Підтримка в мене надзвичайно потужна, — зізнається Владислав. — Знайомі і рідні підбадьорюють, а ще жартують, що я нарешті скину зайві кілограми. Звісно, плавати без кисті однієї руки важче, ніж людям, які не мають такої травми. Та я зроблю все можливе, щоб не підвести. Тож у Торонто розраховую на перемогу.

Анастасія ОЛЕХНОВИЧ, Народна Армія

Читайте також: "Ставлення суспільства до таких як я має бути адекватним", - десантник з ампутованою рукою.

 

 

Теги: Спорт

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Вже 20 років на Житомирщині діє громадська організація «Історико-патріотичне об’єднання «Пошук». З  часом, зізнаються пошуківці, роботи менше не...