Будинок простояв на 50-кілограмовій авіабомбі майже 70 років

25.04.2012

У селі Рачки Чуднівського району на території приватної садиби чоловік із товаришем орали землю та натрапили на невідомий металевий предмет схожий на авіабомбу.
 
Господар негайно зателефонував до сільського голови, а той, у свою чергу, викликав рятувальників. Місце небезпечної знахідки обгородили і виставили охорону, повідомила прес-служба ТУ МНС України у Житомирській області.
 
Як з’ясувалося пізніше, на місці городу ще зовсім нещодавно стояв дерев’яний будинок, який згодом знесли та зробили присадибну ділянку.
 
Оселя весь свій вік простояла на «пороховій бочці». Після цього земля тривалий час оброблялася господарями виключно вручну, і тільки трактор виявив небезпечну знахідку через 70 років після бойових дій, що велися на території області під час Великої Вітчизняної війни.
 
Вчора піротехніки ТУ МНС у Житомирській області знищили 50-кілограмову авіаційну бомбу.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Школа карантин
Новий навчальний рік став справжнім викликом для шкіл. В умовах пандемії заходи безпеки там не поступаються тим, що, мабуть, є в секретних лабораторіях. Все для...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...