Борислав Розенблат: «Підтримка талановитих дітей та спорту – це важливий внесок у наше майбутнє»

3.06.2019

 До Дня захисту дітей у Житомирі Фонд родини Розенблат організував свято для малечі та підтримав проведення турніру зі стріт-воркауту.

«Захист дітей – це захист нашого майбутнього! Вже кілька років поспіль Фонд родини Розенблат у перші дні літа влаштовує яскраві свята для дітей. При чому важливо, аби до цих заходів були залучені не лише малеча, але й діти старшого віку - учні і навіть студенти. Адже підтримка талановитих дітей та спорту – це важливий внесок у наше майбутнє», - каже засновник Фонду Родини Розенблат, Борислав Розенблат.

Для маленьких житомирян 2-го червня Фонд організував традиційне свято на території ЖК «Фаворит». Сюди прийшли мешканці мікрорайону, підопічні низки громадських організацій, діти з інвалідністю. Сотні дітей мали нагоду погратися з аніматорами, пригоститися морозивом та солодкою ватою, поїздити у паровозику чи пострибати на батуті. Фонд родини Розенблат проводить цей захід впродовж 5 років поспіль. Це було свято, яке залишить по собі приємні спогади для дітей та їх батьків, кажуть маленькі гості.

«Мені дуже сподобалось на святі, я прийшов сюди з друзями і нам було весело та цікаво. Хочу прийти сюди наступного разу», - каже 6-річний Максим.

«Ми гралися, тут дуже весело, смішні ігри, класний батут і смачне морозиво і солодка  вата. Нам тут сподобалось із друзями, ми любимо такі свята», - розповідає маленька житомирянка Софійка. 

Фонд співфінансував проведення турніру зі стріт-воркауту, який відбувся 1 червня на вулиці Михайлівській. 

«У мене було велике бажання займатися спортом, я просто хотів бути кращим у класі – більше підтягуватися. І мені це вдалося. Своїм власним прикладом я показую, що є такий вид спорт і таким чином до нас почали долучатися інші хлопці»,- розповідає учасник турніру Артем Міняков.

Загалом у змаганнях взяли участь 6 учасників (індивідуальні виступи) та 3 команди з Житомира і Житомирської області. 

«Я мама і мені приємно бачити молодь, яка цікавиться спортом, цих хлопців і дівчат, котрі досягають надзвичайних результатів! Впродовж багатьох років ми підтримуємо наших юних спортсменів і радіємо кожному їхньому досягненню і перемозі», - поділилась керівник Фонду родини Розенблат, Олена Розенблат. 

Нагадаємо, що Фонд родини Розенблат постійно підтримує освітні, культурні та соціальні проекти, учасниками яких є діти та молодь.
 
Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
17 тисяч дітей в різних інтернатних закладах чекають на усиновлення в Україні. Діти продовжують перебувати у дитбудинках замість родини, а звідти часто...
 Це житло не можна знайти на Букінгу, але заночувати на соломі або теплій печі можна, якщо є бажання. Поринути у справжню поліську культуру, побут запрошує...