Борислав Розенблат: 14-річний житомирянин Микола Сизухін буде лікуватися за кордоном

16.07.2019

Вже кілька місяців  житомирянин Микола Сизухін бореться із важкою недугою: у 13 років він почув страшний діагноз «Надтяжка набута апластична анемія» і з того часу постійно лікується.  У  нього гематологічне захворювання, що виникає внаслідок ураження червоного кісткового мозку.  Апластична анемія означає нездатність стовбурових клітин червоного кісткового мозку генерувати зрілі клітини крові.   

Піврічне перебування в «Охмадиті» у відділенні ТКМ, ІМДХТ та імунотерапії не дало позитивного результату. Рідні та близькі шукали можливість врятувати життя підлітка, піклуватися, збирали самостійно кошти і сьогодні  отримали гарні новини – Микола поїде на операцію в Білорусь. Це стало можливим завдяки підтримці Борислава Розенблата, який отримав їхнє звернення  й  одразу ж включився у роботу.

«Минулого тижня ми отримали позитивну інформацію, що нашого Миколу приймуть на лікування в білоруській клініці, а всі необхідні кошти – 150 тисяч доларів надійдуть із бюджетної програми «Лікування громадян України за кордоном» Міністерства охорони і здоров’я. Я щиро радію, що нам спільно вдалося зробити  перший, але такий важливий крок, - говорить Борислав Розенблат. – Цей хлопчик, попри юний вік, вже чимало здолав і попереду в нього все має бути тільки добре. Головне – ніколи не здаватися і обов’язково знайдуться ті, хто допоможе і підтримає. Такі питання не можна лишати поза увагою, тож для мене важливо не бути осторонь».

Операція за кордоном – це реальний і єдиний шанс для Миколи, адже в Україні така алогенна трансплантація стовбурових геометичних клітин від неродинного донора не проводиться з технічних причин. Лікарі робили усе можливе, але далі справа за їх іноземними колегами.

«Моя мета - доступність  лікування за кордоном для кожного українця, а не лише за сприяння народного депутата. Це все повинно бути передбачене в межах страхової медицини. Постійно повторюю, що  загальнодержавна страхова медицина є гарантією забезпечення надання медичної допомоги. Миколі та його батькам бажаю здоров'я, сил, терпіння і довгих років життя. Сподіваюся на швидке одужання і особисту зустріч з цим талановитим і завзятим земляком», - наголошує Борислав Розенблат.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Вже 20 років на Житомирщині діє громадська організація «Історико-патріотичне об’єднання «Пошук». З  часом, зізнаються пошуківці, роботи менше не...