Благодійний фонд Максима Шкіля провів свято у онкогематологічному відділенні дитячої лікарні

3.04.2018

 Засоби гігієни, фрукти, солодощі, свято – Благодійний фонд Максима Шкіля «Разом до майбутнього» відвідав дітей онкогематологічного відділення Житомирської обласної дитячої клінічної лікарні. Це єдине відділення у області, яке вже тридцять років рятує дітей зі злоякісними захворюваннями. Таких щороку – тридцять, тридцять п’ять..

У відділенні роблять усе можливе, аби розрадити дітей та їх мам під час тривалого лікування. Тут працює кімната психологічної розгрузки – арт-терапії, у якій лікують мистецтвом.

Волонтери Благодійного фонду Максима Шкіля провели чергову акцію у рамках проекту «Проти болю». Привезли необхідні засоби гігієни, рушники, фрукти, солодощі малюкам. Свято допомогли організувати аніматори GloriaEvent.

«Це чудово, коли наші діти мають можливість отримати свято у відділенні. Лікування тривале і важке. Вони втомлюються і потребують позитивних емоцій. Посмішка, сміх – це справді допомога. І їм, і мам» - зауважила завідуюча онкогематологічного відділення Людмила Чмут.

Читайте також: Благодійний фонд Максима Шкіля передав оргтехніку онкодиспансеру

Мами у відділенні розповіли, що гострою лишається проблема медикаментозного забезпечення. На жаль,  державна програма дитячої онкології за якою лікарня має отримувати ліки за квотою не працює, бо ж лікування лягає на плечі батьків. Тому просять волонтерів, допомогти - не всі батьки в змозі за власний кошт лікувати свою дитину.

Дізнатися про потреби онкогематологічного відділення можна за телефоном: (0412) 34-15-35

Прес-служба Благодійного фонду Максима Шкіля «Разом до майбутнього»


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 Упродовж 7-9 вересня в  Житомирі пройдуть понад трьох десятків заходів, присвячених 1134-річниці заснування  міста. Серед них -  конкурси, парад військових...
Традиційно влітку одним з найвідвідуваніших місць відпочинку у Житомирі є Гідропарк. Перший житомирський робить огляд світлин з Гіропарку, які поширюють...