Атовців, волонтерів та молодь Житомирщини запрошують до літературного конкурсу про коронавірус

29.04.2020

З квітня по липень для авторів з таких областей як Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Запорізька та Луганська, громадська організація «Гуманітарний рух» проводить літературний конкурс «Пишіть вдома».

Тема Конкурсу – COVID-19.

Мета Конкурсу – допомогти ветеранам АТО/ООС, їхнім сім’ям, волонтерам та молоді справлятись зі складними умовами карантину та невизначеності.

Тематика робіт – історії з АТО/ООС (та з цивільного життя) про те, як у складних ситуаціях взаємна підтримка та згуртованість рятували життя, історії що стимулюватимуть читачів боротися з викликами, пов'язаними із протидією COVID-19 та до дотримання карантину.

Твори на конкурс приймаються з 27-го квітня по 5 липня через форму подачі у текстовому форматі (txt, doc, docx, rtf тощо) та мають містити не менше однієї ілюстрації (фото або картинки у форматі jpg, jpeg тощо).

Автор самостійно визначає одну (чи кілька) з 4-х номінацій у якій бажає брати участь:

  • ветерани АТО/ООС,
  • волонтери,
  • член сім'ї учасника АТО/ООС,
  • молодь – юнаки та дівчата віком від 14 до 35 років.

Надіслані роботи будуть відредаговані та (після узгодження з автором) опубліковані на сайті, після чого посилання на ці публікації будуть поширені через соціальну мережу Facebook.

Після проведеного голосування будуть визначені Переможці Конкурсу (по кожній з п’яти областей у чотирьох номінаціях).

Роботи, що брали участь у Конкурсі, увійдуть у Збірку робіт Конкурсу («Пишіть вдома-2020») (у форматі електронної книги).

У разі бажання, автор може зареєструватися та пройти безкоштовний навчальний курс (цикл вебінарів) зі сторітеллінгу.

Теги: Цікаво

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
вбивця
Винайняв кілера, аби вбити бізнес-партнера. У Житомирі правоохоронці попередили замовне вбивство. За даними слідства, виконати вбивство 41-річний підприємець...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...