Зубку не зрозуміло, чому Дебой робить заяви по справі Тимошенко. ВІДЕО

29.07.2011

Лідер Житомирської організації «Фронт змін» Геннадій Зубко не розуміє чому Житомирський міський голова Володимир Дебой робить заяви по справі Юлії Тимошенко.

«Він втручається у роботу Львівської міської ради і робить політичні заяви, краще б господарницькими справами займався – спортивними і дитячими майданчиками», - сказав Зубко на прес-конференції.

Він також сказав, що його сила підтримує звернення Львівської міської ради у тому, що зараз іде судовий процес не над конкретним держслужбовцем, а над лідером опозиції.

«Якщо буде висунуто «Батьківщиною» таке звернення на сесію Житомирської міської або обласної ради ми його підтримаємо», - сказав він.

Нещодавно Львівська міська рада прийняла колективне звернення на підтримку Юлії Тимошенко.

«Уся країна є свідком жорстокої політичної розправи над одним із лідерів суспільної довіри Юлією Тимошенко. Цинічний спосіб провадження судового процесу, у якому Тимошенко фактично позбавлена свого конституційного права повноцінно захищати себе, викликає справедливе обурення українців та світового співтовариства», зазначають депутати Львівської міськради.

У свою чергу Житомирський міський голова Дебой закликав львів’ян не тиснути на суд.

Депутати Львова назвали таку позицію Володимира Дебоя страхом перед центральною владою.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...