Журавський виступив проти соціологічної компанії, яка поставила його третім у рейтинг

8.10.2012

У Житомирській області передвиборний соцопитування проводив інститут, який офіційно ліквідований у 2007 році, пише Житомир.info з посиланням на прес-службу Віталія Журавського.

Інститут «Соцінтел», який проводив соцопитування в Житомирській області, офіційно з 2007 року не існує.

Про це свідчить відповідь Державної податкової інспекції Печерського району м. Києва народному депутату України Віталію Журавському.

«ТОВ« Інститут соціального аналізу і впровадження соціальних проектів «Соцінтел» був зареєстрований в ДПІ Печерського району м.Києва 23.07.1998г. Свідоцтво платника ПДВ було анульовано 23.11.2005г. Причина анулювання - не надання декларацій в плині року. Державна реєстрація підприємства скасована рішенням Господарського суду від 17.01.2007г. », - повідомляє податкова інспекція.

Нагадаємо, що 12 вересня в Житомирі «Соцінтел» оприлюднив результати соцопитування жителів Житомирської області на замовлення громадської організації «Українська ініціатива»: рейтинг кандидатів до Верховної Ради та рейтинг політичних сил по шести виборчих округах області.

Дослідження проводилося з 17 серпня по 5 вересня, методом особистого інтерв'ю. Кількість опитаних по кожному з округів склала 600 анкет, по області - 3600 респондентів. Похибка на рівні області ± 1,63%; на рівні округів ± 3,9%.

За результатами опитування «Соцінтел» в мажоритарному окрузі № 66 лідирував Микола Рудченко (28,5%), на другому місці Євген Добряк (17,9%), на третьому - Віталій Журавський (17,1%).


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...