Житомирянин поскаржився на владу в Генпрокуратуру

1.08.2011

Екс-депутат Житомирської міської ради та активіст Віктор Радзюк подав скаргу в Генпрокуратуру щодо можливого продажу землі у районі Ботанічного саду. На його думку, земельна ділянка у розмірі 5,3 гектари є історичною цінністю.

«Там ростуть яблуні. Від того людям велика користь, - наголошує Радзюк. У продажі цієї ділянки напряму зацікавлений голова облдержадміністрації Рижук».

Він написав скаргу до Генеральної прокуратури України з проханням перевірити законність можливого виставлення на аукціон землі. Скаргу Віктор Радзюк написав від громадської організації «Житомир - наше рідне місто».

«Ми вже бачили всяких інвесторів, які щось починають будувати, а потім тікають. Це вже ми проходили», - обурюється він.

Нещодавно на своїй прес-конференції лідер «Фронту змін» Геннадій Зубко заявив, що земля сама по собі нічого не варта. Місто повинно використовувати свої ресурси, щоб залучати інвестиції.

У свою чергу партія «Батьківщина» виступає категорично проти продажу земельної ділянки у Ботанічному саду.

Теги:

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...