Житомирський губернатор розповів про два різних Володимира Зеленських

26.05.2020

Зеленський до і після виборів – абсолютно різні люди. Жорстким стосовно підлеглих назвав президента Володимира Зеленського голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.

Про це він заявив в ефірі телеканалу СК1.

"Він жорсткий стосовно всіх своїх підлеглих. Той образ, який ми звикли бачити більше року тому, і президент Зеленський – це…. Ту картинку, яку ми бачили в телевізорі до 21 травня (до президентства, – ред.) і яку бачимо після 21 травня – це два різних Володимира Зеленських", - розповів Бунечко.

Основними здобутками президента губернатор вважає "абсолютну відкритість суспільства. Люди просто взагалі перестали боятися того, що можна доводити свою думку назагал. Абсолютна відвертість, зворотній зв'язок – це основні здобутки нової влади".

Серед мінусів називає недостатність жорсткості та військової дисципліни у вертикалі влади, але не в президента, "а далі по вертикалі є певні моменти".

Читайте також: Бунечко зрозумів, що добудувати стадіон Полісся не так просто.

Нагадаємо, Житомирська область опустилась на 3 сходинки в соціально-економічному розвитку й тепер посідає 16 місце із 25.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...