Житомирський губернатор Рижук став дев’ятим в Україні

30.05.2011

Голова житомирської облдержадміністрації Сергій Рижук зайняв 9 місце у загальному рейтингу губернаторів, який склала газета «Коментарі», - цитує видання сайт «Журнал Житомира». Першість за результатами I кварталу дісталася керівникові Прикарпаття Михайлу Вишиванюку, який зумів обігнати губернаторів Волині та Рівненщини Бориса Клімчука та Василя Берташа.

Нагадаємо, що в підсумковому рейтингу за 2010 рік найбільшу суму балів по 20 критеріям заробили Рівненщина, Волинь і Дніпропетровщина, проте у рейтингу за останній квартал минулого року склад трійки лідерів оновився: до неї увійшли Волинь, Рівненщина та Івано-Франківщина.

Рейтинг по успішності губернаторів виводився за даними Держкомстату за перший квартал нового року. Бали в залежності від успішності розвитку того чи іншого напрямку, в загальному 20 категорій розподілялися від -13 до +13.

Найбільша кількість балів для Житомирщини принесло виконання наступних завдань: виплата зарплат - (+11), забруднення атмосфери (+9), динаміка роздрібної торгівлі і вимушена неповна зайнятість за (+8).

Найнижчі показники: динаміка сфери послуг (-9), динаміка сільського господарства та фінансові результати підприємств за (-8).

Коментуючи результати Житомирської області, головний редактор видання Вадим Денисенко назвав його посереднім, але одночасно загрозливим для майбутньої динаміки.

«Тут можна говорити як про об'єктивні так і про безвідносно до діяльності Житомирської ОДА показниках. Так до останніх можна віднести «забруднення атмосфери», оскільки тут не було докладено ніяких особливих зусиль, а високий результат пов'язаний виключно з тим, що в Житомирській області немає великих промислових гігантів-забруднювачів. З виплати зарплати можна говорити як про роботу ОДА, так і про те, що в області не було великих провалів, що дало можливість мати нормальний результат, - вважає Вадим Денисенко, - у той же час за найважливішими показниками область у «мінусі». Наприклад, візьмемо самий головний для аграрної області показник «динаміка сільського господарства». (-8) У даному випадку - це провал. Показник «динаміка сфери послуг» (- 9) говорить про відсутність грошей у людей на те, щоб отримувати ці послуги».

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Житомир квіти
В місті відкрили 12 тимчасових місць для торгівлі квітами. Майданчик почав працювати на вимогу людей, які займаються вирощуванням розсади та квітів у власних...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...