Житомирські політики ще не визначились з відпочинком на літо

31.05.2011

Дебой хоче побачити Шацькі озера, Зубко проведе літо на заводі, Гундич полетить у Єгипет, а Леонченко останнього разу відпочивала у Ялтинському санаторії.

 Наталя Леонченко, 39 років, секретар Житомирської міської ради:

«Я люблю відпочивати там, де і всі українці. Останнього разу відпочивала у санаторії в Ялті. Дуже люблю кататися на лижах. Тому зимою я відпочиваю у Карпатах. Останнього разу я поламала ногу і від зимніх лиж довелося відмовитися.

Цього року я ще не цікавилась цінами туроператорів, бо не знаю, коли зможу вирватись на відпочинок. Можливо, цього літа і не вийде. Я готова платити гроші за комфортний, насичений та цікавий відпочинок, головне, щоб на це був час».

 

Геннадій Зубко, 43 роки, депутат Житомирської обласної ради від «Фронту Змін»:

«Відпочиватиму на своєму виробництві. Якраз улітку розпочинається будівельний сезон, тому в цю пору року кудись вирватись дуже важко. Люблю відпочивати у Буковелі взимку. У мене такий ритм, що не завжди виходить використати повну річну відпустку. 

 

 

 

Ігор Гундич, 35 років, депутат міської ради від «Рідного міста»:

«Можливо, поїду відпочивати з родиною у вересні. Зараз багато справ, які я планую підтягнути за це літо. Куди поїду, я ще не думав. Минулого року відпочивав у Єгипті 10 днів. Я прихильник того, що якщо у людини великі навантаження на роботі, то вона повинна відпочивати повних 21 день. Наприклад, я завжди намагаюся відключити телефон і підтримувати зв’язок тільки з батьками та близькими друзями. Після такого відпочинку значно підвищується працездатність. Але 21 день я ніколи не відпочивав».

Скоріш за все поїду в Крим, або Єгипет. До Туреччини більше не хочу».

 

Володимир Дебой, 42 роки, Житомирський міський голова:

«Буду відпочивати десь в Україні, щоб можна було за один день повернутися у місто. Я не бачу можливості у перший рік на посаді кудись на довго відлучатися. Хотілося б побачити гори та Шацькі озера. Цього року три дні відпочивав на гірськолижному курорті у Польщі. Нажаль, на дорогу витратив два дні, тому відпочинок був таким коротким. Поки грандіозних планів я не складаю. Готовий викласти на тижневий відпочинок біля 6 тисяч гривень».

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...