Житомирські громадські організації вимагають звіту від депутатів

8.06.2011

Контролювати депутатів міської ради взялися представники ряду молодіжних організацій: «Демократичний альянс», «Спілка ініціативної молоді», «Фундація регіональних ініціатив» та «Молодіжна варта».

Активісти переконані, що житомиряни не знають, чим займаються депутати. Тому вони вирішили надіслати депутатам-мажоритарникам та головам фракцій інформаційний запит, у якому вимагають надати свої передвиборчі програми та квартальний звіт проробленої роботи.

За словами організаторів компанії, проблеми з інформаційними запитими виникли на етапі їх реєстрації у Житомирській міській раді.

«Нас посилали із одних кабінетів до інших. Чиновники ніяк не могли розібратися, хто має реєструвати наші запити. Після того, як ми почали вимагати офіційної відмови від реєстрації, запити у нас офіційно прийняли», - сказав представник «Спілки ініціативної молоді» Владислав Пучич.

На останніх місцевих виборах ініціатори громадського контролю також балотувалися до Житомирської міської ради.

Організатори кампанії взялися контролювати лише депутатів міської ради. Вони говорять, що не бачать сенсу витрачати сили на районні ради, які нічого не вирішують.

«Ми могли б надіслати запити у всі ради, але вважаємо, що спочатку потрібно взятися за щось одне», - Сказав Дмитро Сінченко, голова «Молодіжної варти».

Житомирські громадські організації не вперше намагаються проконтролювати владу до дій. Три роки тому організація «Бджола» обіцяла жалити та лікувати Житомирську місцеву владу. Ними було проведено ряд акцій. Зараз про організацію нічого не чути.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 Упродовж 7-9 вересня в  Житомирі пройдуть понад трьох десятків заходів, присвячених 1134-річниці заснування  міста. Серед них -  конкурси, парад військових...
Традиційно влітку одним з найвідвідуваніших місць відпочинку у Житомирі є Гідропарк. Перший житомирський робить огляд світлин з Гіропарку, які поширюють...