Заступник прокурора Чумаченко категорично відмовився писати рапорт на звільнення

4.04.2014

Під стінами прокуратури області триває акція, під час якої активісти вимагають усіх заступників прокурора піти у відставку.

За чотири години вдалося вмовити написати рапорти на звільнення трьох заступників, а от перший заступник, а віднедавна в.о. прокурора Житомирської області  Анаталій Чумаченко зранку був відстуній на робочому місці.

Його підлеглі пояснили, що поїхав вирішувати питання із своїм колегою в Бердичеві. В телефонному режимі Чумаченко спочатку обіцяв приїхати через 40 хвилин, потім ще через 30.

Активісти увесь цей час не розходилися, а близько 13.00 у подвірї прокуратури зявилися невідомі чоловіки спортивної статури у військовій формі. Більше півгодини вони не хотіли представлятися і потім врешті-решт пояснили, що приїхали з Києва на власних авто.

За їх словами, це представники 8 сотні Самооборони столичного Майдану - афганці. За чиїм наказом конкретно приїхали в Житомир теж не зізналися, а в одного з гостей було виявлено зброю.

У ситуацію втрутилися міліціонери, які охороняли акцію на прохання організаторів після попередньо поданих документів у відповідні органи. Молодики розповіли, що хтось із прокуратури повідомив : "Їх штурмуватимуть, а сама акція під стінами будівлі - замовна".

Активісти заперечили подібну інформацію й попросили такзваних афганців залишити територію або спострегіати за акцією зі сторони.

Через 15 хвилин після інциденту до активістів таки доїхав Анатолій Чумаченко і одразу ж категорично заявив, що заяви писати не має наміру. Будь-які доводи і вмовляння активістів на нього не діяли. Він заперечив, що має кума серед заступників Генпрокурора, який займається "покровительством", а ще запропонував провести незалежну перевірку роботи прокуратури.

Активісти таку пропозицію прийняли, але перевіркою займуться після того, як Чумаченко піде у відставку. Також повідомили, що попереднє опитування працівників прокуратури показало, що до такого керівника у них нема довіри.

На запитання "Чи є в прокуратурі корупція?", Чумаченко відповів, що "можливо", адже відповідні скарги від громадян час від часу надходять.

Активісти запевнили, що жодних силових методів до заступників прокурора не застосовуватимуть, але як людина честі Чумаченко після своїх злочинних діянь має два виходи - звільнитися чи сісти в тюрму.

Відзначимо, що у прокуратурі сьогодні вирішили увесь заробіток за день перерахувати на рахунок армії, адже через акцію ніхто не працює. Втім, як їм у робочих кабінетах заважає натовп мітингувальників у дворі, пояснити не змогли.

Юлія ДЕМУСЬ


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Равлики
 Равлики – давно вже популярний делікатес для гурманів, мастхев у корейській косметиці, потужний афродизіак, джерело білків, омега-3 кислоти, вітамінів А, Е, В1,...
 Вже 20 років на Житомирщині діє громадська організація «Історико-патріотичне об’єднання «Пошук». З  часом, зізнаються пошуківці, роботи менше не...