Заріччя відсвяткувало День села

2.12.2013

У суботу, 30 листопада, у селі Заріччя Овруцького району відбулося святкування Дня села. Це мальовниче поліське село з прекрасною назвою та талановитими і працьовитими людьми, яке розташоване на річці Норин, є одним з перших поселень древнього Овруцького краю.

В обідню пору в сільському будинку культури зібралися місцеві жителі та гості – від старого до малого. На цій зустрічі поколінь панувала надзвичайно тепла атмосфера, згадували історію, вітали один-одного, не шкодуючи теплих слів та привітань.

Так, сільський голова Тетяна Миколаївна Комарова, як справжній патріот, зазначила, що село Заріччя – найкраще на Землі, а його жителі – найталановитіші та найпрацелюбніші. Вона розповіла про історію села, про людей добрих, простих, умілих, які своїм життям і працею заслуговують на повагу та шану. «Хочу вклонитися кожному нашому жителю за свій посильний внесок у розвиток села», - наголосила вона.

Народний депутат України Володимир Пехов привітав зарічан зі святом, підкресливши особливу атмосферу, сталий розвиток громади, щирість у ставленні селян до своєї справи. «Ваша щоденна праця, відданість та любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу, - зазначив він, - особлива шана та подяка людям старшого покоління, чия мудрість і життєвий досвід допомагають молоді відроджувати рідне село та підтримувати славні традиції нашого народу». Він запевнив, що як народний депутат України буде активно працювати у парламенті та виконувати ті завдання, які поставили перед ним виборці. Також побажав кожному жителю Заріччя міцного здоров’я, злагоди та благополуччя, наснаги у всіх добрих справах, радості у житті. «Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, здійснюються всі заповітні мрії, лунає дитячий безтурботний сміх. Хай розвивається і квітне Заріччя, а Господь благословляє кожного з вас та ваше славне село!», - підсумував він у своєму вітальному слові.

На святкових урочистостях вшановували щирими словами, задушевними піснями, запальними танцями, привітаннями та подарунками. Тут лунали бурхливі овації та дзвінкий сміх, очі світилися радістю, а на обличчях вигравали життєрадісні посмішки.

Подарунки від Володимира Пехова отримали всі маленькі жителі села – вихованці дитячого навчального закладу «Теремок», який очолює Ніна Опанасівна Мирончук, та члени місцевої аматорської футбольної команди «Заріччя» під керівництвом Сергія Станіславовича Шваба, яка зайняла перше місце серед юніорів в Овруцькому районі. Не залишилися без подарунків від народного обранця найстарша жителька села – Лукерія Ігнатівна Лукашевич, якій виповнилося 103 роки, та наймолодша жителька села – Дарина Сергіївна Рябченко, яка народилася в жовтні цього року. Свято-Михайлівський храм, який не так давно був переданий місцевій релігійній громаді і облаштований нею для проведення богослужінь також не залишився без подарунків. Володимир Пехов вручив потрібні для місцевого храму подарунки священику Олексію.

Після концерту народний депутат України поспілкувався з місцевими жителями та подякував за теплий прийом та гарний настрій, підкресливши, що «такі свята дають надію на краще життя, об’єднують громаду і спонукають людей вірити у себе та в свої можливості». Сільський голова Тетяна Миколаївна Комарова від імені усієї місцевої громади подякувала Володимиру Анатолійовичу за «за небайдужість до селян, за допомогу і підтримку у вирішенні тих проблем, які ми самостійно вирішити не в змозі».

Прес-служба народного депутата України Володимира Пехова

Теги: Місто

 
Останнє з категорії
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 У День пам’яті та примирення житомиряни зібралися біля Монументу Слави, аби вшанувати загиблих у Другій світовій війні. Мітинг-реквієм пройшов   8...
 Під час засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради прийняли рішення про організацію та проведення загальноміського свята «Великдень у...