З «Батьківщини» вигнали всіх, хто набрав землі

20.07.2011

У «Батьківщині» говорять, що зараз у них немає однопартійців, які отримали земельні ділянки біля Тетерева на Голові Чацького. Про це на прес конференції сказали лідери Житомирської  обласної організації.

«Якщо говорити про Черпіцького, то це «тушка». Коли почалися всі судові справи, деякі почали тікати, як криси з корабля. Щодо депутата Приймачика, то ми його виключили з партії після першої сесії міськради», - сказали у «Батьківщині».

Прихильники Юлії Тимошенко вимагають підтримати протест прокурора щодо виділення земельних ділянок під сінокосіння на скелях Тетерева у Житомирі.

Нагадаємо, що нещодавно фракція «Батьківщина» у Житомирській міській раді активно лобіювала питання про виділення земельної ділянки для депутата Верховної Ради Олега Черпіцького. Тоді він представляв інтереси БЮТу. Також, земельну ділянку, 29 соток, на Набережній під Скелями отримав колишні БЮТівець  Приймачик.


 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...