Володимир Пехов звернувся до міжнародних спостерігачів з проханням простежити за виборами у 64-му окрузі ®

24.10.2014

В останні дні передвиборної агітаціїпроти лідера парламентських перегонів у 64-му окрузі народного депутата, кандидата в народні депутати України Володимира Пехова опоненти розгорнули кампанію з дискредитації, застосовуючи масштабні провокації,замовні акції, погрози та брудні технології.

Ставка, насамперед, робиться на масову роздачу високоякісної поліграфічної продукції з «чорною» агітацією та шалений адміністративний тиск. Значно зросла кількість замовних матеріаліву засобах масової інформації, які обливають брудом Володимира Пехова та спотворюють факти.

Також нам стала відома інформація про існуюче замовлення за всяку ціну зняти кандидатуру Володимира Пехова з виборчих перегонів.

На жаль, численні звернення до правоохоронних органів поки що не дали жодних результатів. Складається враження, що правоохоронці навмисно затягують розслідування стосовно кожної конкретної справи, зокрема щодо масового розповсюдженнянезаконних агітаційних матеріалів, щоб до дати проведення виборів не стали відомі імена замовників.

З огляду на численні факти порушень виборчого законодавства з боку опонентів Володимира Пехова, поширення проти нього неймовірної кількості «чорної» поліграфії, безпідставних звинувачень, які з’являються у проплачених ЗМІ, та наявності інформації про зняття кандидата з виборів є всі підстави вважати, що волевиявлення жителів 64-го округу може бути зумисно сфальсифікованим.

Щоб забезпечити законність і прозорість виборчого процесу у 64-му одномандатному виборчому окрузі Житомирської області,Володимир Пехов звернувся до спостерігачів від міжнародних організацій, які офіційно зареєстровані у ЦВК, а також до представників громадських організацій, які діють на території Житомирської області.Кандидат в народні депутати особисто передав їм примірники брудної поліграфії та копії численних депутатських звернень до правоохоронних органів.

Кандидат у народні депутати попросив представників міжнародних організацій стежити за ходом виборчого процесу на території 64-го округу та здійснювати моніторинг ситуації на виборчих дільницях округу і в окружній виборчій комісії.

«Я веду відкриту та прозору передвиборчу кампанію, яка базується на реальних справах і планах, а не словах. І я маю намір перемогти у відкритій та чесній боротьбі. Закликаю Вас прийти 26 жовтня на виборчі дільниці у 64-му одномандатному виборчому окрузі, щоб забезпечити прозорість і демократичність виборів, які сьогодні вкрай необхідні державі та суспільству, і не допустити фальсифікацій волевиявлення», - йдеться у зверненні Володимира Пехова до громадських організацій, українських та іноземних спостерігачів, свідомих громадян України та усіх, кому не байдуже майбутнє держави.

Не виключаємо, що провокації будуть продовжуватись. Тому ще раззвертаємося до представників громадських організацій та спостерігачів з тим, щоб вони прийшли на виборчі дільниці у 64-му виборчому окрузі та не допустили фальшування результатів виборів, якого усіма силами домагаються деякі кандидати в народні депутати.А цим кандидатам пропонуємо не чинити інформаційного насилля над виборцями і змагатися не словами в засобах масової інформації, а конкретними справами в окрузі. Так людям буде більше користі.

Прес-служба народного депутата, кандидата в народні депутати України Володимира Пехова

Теги:

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...