Володимир Пехов: «Працював, працюю і буду працювати для людей!»

29.09.2014

Кандидат в народні депутати по 64 виборчому округу Володимир Пехов взяв участь у розширеному засіданні Асоціації «Рада керівників міста Коростеня» та виконавчого комітету Коростенської міської ради.

Володимир Пехов поінформував учасників засідання про результати своєї депутатської діяльності. Окремо зупинився на виконанні своїх зобов’язань перед мешканцями міста Коростеня. Наголосив, що роботу на півдорозі не кидають, її необхідно завершити.

«За два неповних роки неможливо виконати всі зобов’язання перед виборцями. Я йду до парламенту, аби продовжувати працювати для людей. Йду самовисуванцем, бо переконаний, що мушу звітувати лише перед людьми, а не перед партіями. Я завжди працював, працюю і буду працювати для людей. Я знаю проблеми людей, живу життям Поліського краю та постійно допомагаю місцевим громадам його розбудовувати. Впевнений, що тільки об’єднавшись разом, ми зможемо подолати труднощі, які маємо, навести лад у нашому краї, забезпечити краще життя та мирне майбутнє», - сказав Володимир Пехов.

Серед головних завдань кандидата в народні депутати – розширення прав та повноважень територіальних громад. «Громади повинні отримувати більше грошей. Бюджети мають формуватися знизу догори. У селах повинні будуватися дороги, водогони. Мають працювати програми газифікації та освітлення міст і сіл», - переконаний він.

Володимиру Пехову було що сказати й під час обговорення питання порядку денного про допомогу учасникам АТО та членам їх сімей. Якраз напередодні він повернувся з чергової поїздки в зону АТО, де відвідав десятий батальйон територіальної оборони Житомирської області. У цьому батальйоні служать хлопці з міста Коростеня, Коростенського, Овруцького, Олевського, Лугинського районів. «Наші воїни повні патріотизму і сили духу, хлопці роблять все для того, щоб зберегти цілісність нашої держави, принести мир і спокій. Однак вони проживають у дуже складних умовах і потребують нашої допомоги», - заявив він.

 

Ним проголошено ініціативу всебічної матеріально-технічної підтримки бійцям десятого батальйону та запропоновано усім підприємцям зробити реальний вклад у встановлення миру – допомогти збудувати військове містечко. Володимир Пехов уже взяв на себе зобов’язання допомогти бійцям із ремонтом приміщення та його обладнанням для обігріву під час зимового періоду. «Бійцям потрібен цемент, щебінь, плити та інші будівельні матеріали і це те, що ми з вами можемо і повинні зробити», - зазначив він.

Теги:

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...