Володимир Пехов: «Допомога бійцям і встановлення миру – мої першочергові завдання!» ®

20.10.2014

Позачергові парламентські вибори проходять в умовах неоголошеної війни. На сході країни, незважаючи на встановлене Президентом України перемир’я, бойовики продовжують обстрілювати наших бійців. Від куль терористів та проросійськи налаштованих бойовиків продовжують гинути наші патріоти.

Народний депутат Володимир Пехов від самого початку бойових дій не стояв осторонь військових подій на сході нашої держави. Він завжди допомагав бійцям необхідним спорядженням, засобами захисту, медикаментами. Крім того, Володимир Пехов підтримує родини, члени яких загинули в зоні АТО, а також допомагає тим бійцям, які потребують лікування або реабілітації.

«Моя допомога бійцям із Житомирщини, які беруть участь в АТО, зокрема 10-му батальйону територіальної оборони, постійна і вона не закінчиться, допоки військовослужбовці цілими і неушкодженими не повернуться додому. Допомога і підтримка бійців, а також робота над встановленням миру і спокою – мої першочергові завдання!», - наголосив Володимир Пехов.

Народний депутат уже неодноразово особисто бував на передовій. Зокрема він передавав бійцям 10-го Житомирського батальйону територіальної оборони амуніцію та засоби високого класу захисту, що відповідають Натовським стандартам. Так, військовослужбовці уже отримали від Володимира Пехова такі необхідні їм бронежилети, кевларові шоломи, радіостанції, тепловізори, спальники, питну воду та інше.

Перед початком холодної пори року бійці 10-го батальйону завдяки народному депутату були забезпечені будівельними матеріалами для капітального ремонту приміщення, яке вони облаштували на зиму. А найважливіша допомога від Володимира Пехова – обладнання відремонтованої будівлі твердопаливним котлом та усією системою опалення. Запуск котла самі бійці вирішили приурочили до приїзду Володимира Пехова, оскільки дуже вдячні йому за цю допомогу. Тепер наші земляки зможуть перезимувати у теплому приміщенні, а не в холодних військових наметах.

Крім того, під час чергової поїздки в АТО Володимир Пехов передав бійцям 50 шоломів високого класу захисту, якими буде забезпечений розвідувально-диверсійний підрозділ батальйону.

Бійці 10-го батальйону територіальної оборони вручили народному депутату Володимиру Пехову почесну грамоту за постійне сприяння в розвитку інфраструктури базового табору, надання військового спорядження, підтримку високого бойового духу військовослужбовців 10-го БТРО та моральну і матеріальну допомогу їх родинам, в особливий період при виконанні бойових завдань по захисту територіальної цілісності України. Почесну грамоту особисто Володимиру Пехову передав командир батальйону, полковник Василь Осипчук.

Варто зазначити, що це не єдиний вислів вдячності народному депутату України Володимиру Пехову від бійців із Житомирщини. Раніше, також під час візиту Володимира Пехова у зону АТО, солдати вручили йому Подяку за турботу та надання постійної допомоги військовослужбовцям 10 БТРО в особливий період під час виконання бойових завдань по захисту незалежності та територіальної цілісності України.

Володимир Пехов запевнив бійців, що його допомога буде продовжуватися: «Я допомагаю бійцям, які перебувають в АТО, тому, що вважаю це своїм громадянським обов’язком. Це моє служіння Вітчизні та мій конкретний внесок у встановлення миру і спокою на нашій землі. Наші солдати повинні нести службу у комфортних умовах і обов’язково повертатися додому живими. Там їх дуже люблять і дуже чекають», - зазначив Володимир Пехов.

На Овруччині, Олевщині, Лугинщині та Коростенщині народний депутат особисто відвідує родини, члени яких загинули в АТО, та надає їм підтримку. Також Володимир Пехов відвідує поранених і надає їм допомогу для продовження лікування та реабілітації. Особливу увагу народний депутат приділяє визволенню наших земляків із полону, спрямовуючи низку депутатських запитів у різноманітні органи державної влади та проводячи окремі зустрічі для того, щоб заручники якнайшвидше повернулися додому.

«Я не перестану допомагати бійцям на передовій, там само, як не перестану допомагати тим, хто нині потребує грошей на лікування чи реабілітацію. І ніколи не відвернусь від матерів і дружин, які просять визволити їхніх чоловіків із полону. Так само я не можу не допомагати родинам, рідні яких загинули в АТО. Їм часом навіть немає за що поховати своїх синів чи чоловіків…», - сказав Володимир Пехов.

За словами народного депутата, нині Президент України робить все для того, щоб в Україні був мир і спокій. А допомога українській армії – прямий обов’язок кожного, хто вважає себе українцем та вболіває за рідну державу. Події останнього року змінили нашу країну, змінили всіх нас. І ми маємо зараз зробити все для того, аби забезпечити мир в країні, аби Україна оновилася, стала заможною, успішною та процвітаючою!

Прес-служба Володимира Пехова


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...