Влада дозволила розробити макет на встановлення пам’ятка ОУНівцям. Відео

21.07.2011

«Для нас головне, щоб ми не жахнулися після того,я к побачимо те, на що дали дозвіл на встановлення», - говорить Житомирський міський голова Володимир Дебой.

Житомирська  «Свобода» винесла проект рішення на виконком про надання дозволу на встановлення пам’ятнику загиблим  за становлення України ОУНівцям. Пам’ятник у вигляді червоно-чорного стягу з хрестом посередині націоналісти  хочуть встановити навпроти педуніверситету на розі вулиць Великої Бердичівської та Івана Франка.

«Люди мають знати, хто боровся за соборну самостійну Українську державу. Пам’ятник ми хочемо встановити на тому місці, де загинули українські герої», - розповідає «свободівець» Юрій Градовський.

У свою чергу мер Володимир Дебой звернувся до членів виконкому та «Свободи» з проханням розділити дане рішення на дві частини: дати дозвіл на проектування та ескізні розробки і надання дозволу на встановлення після того, як можна буде з ними ознайомитись.

«Якщо це буде пам’ятник, то хочеться бачити, як він буде виглядати. Як правило, рішення на встановлення надається, а потім ми жахаємось, коли побачимо, що набудували», - сказав міський голова.

Нещодавно у Житомирі було встановлено погруддя і меморіальну дошку першому секретарю житомирського обкому компартії України Василю Кавуну. Найближчим часом планується встановлення пам’ятник радянському лідеру Кременицькому. На нього витратять 800 тис. гривень. 

 

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...