Віталій Француз ображається, що його не запрошують на сесію міськради

21.07.2011

Про депутата обласної ради Віталія Француза у Житомирській міській раді згадують лише тоді, коли місту потрібно виділяти гроші з обласного бюджету. Про це він розповів журналістам на останньому брифінгу.

«Якщо б мене не знали особисто деякі муніципальні міліціонери, то мабуть і не пустили б на сесію, поки не перевірили документи. Хоч я і відповідаю в облраді за місто Житомир, ніхто мене на сесію міськради не запрошує», - розповідає депутат облради від партії «Батьківщина» Віталій Француз.

На останній сесії Житомирської міської ради фракція «Батьківщини» закликала підтримати протест прокурора, щодо виділення земельних ділянок біля Тетерева на Голові Чацького.

У свою чергу однопартійці Юлії Тимошенко заявили, що всі ті, хто отримав землю на Голові Чацького під сінокосіння, вже виключені з партії «Батьківщина».

Теги:

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...