«Виносити питання щодо Тимошенко 8 листопада на сесію – безглуздо», - політолог

5.11.2013

Виносити пропозицію щодо звернення про підтримку депутатами євроінтеграційного курсу та щодо звільнення Юлії Тимошенко на сесію міської ради 8 листопада– це безглуздя.

Таку думку висловив політолог Віктор Радчук в коментарі «Першому житомирському».

Це питання було логічно виносити на минулій сесії, але його тоді не підтримали житомирські регіонали, бо не розуміли, що це таке, переконаний політолог.

«Питання євроінтеграції та доля Тимошенко ніяк не зачіпала інтересів Партії регіонів та міського голови Володимира Дебоя. Це питання потрібно було розглядати і нормально закінчувати сесію. Зараз воно вже недоречне», - переконаний Віктор Радчук.

Політолог також вважає, що проведення жовтневої сесії вигідна всім політичним силам у міській раді.

«Зараз політичне життя у Житомирі завмерло. Складається враження, що всіх цікавить тільки стосунки з Європою та Росією. Муніципальні питання відійшли на задній план. Влада і опозиція закрила очі на кадрові проблеми у комунальних підприємствах та управліннях. Такого у місті ще ніколи не було», - вважає він.

Радчук також переконаний у тому, що чим менше з’явиться депутатів на сесію у п’ятницю, тим важче буде проголосувати за повноцінний порядок денний та проголосувати за потрібні для міста проекти рішень.

Нагадаємо, що минулу сесію міської ради закрили через суперечку за євроінтеграцію та Тимошенко

Депутати Житомирської міської ради не спромоглися прийняти запропонований порядок денний з 27 питань.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Володимир Івановський займається створенням особливих мотоциклів, але й автомобіль у нього вийшов гарний. На автомобіль автор проекту – Володимир Івановський...
 Фінальним видовищним матчем дитячого футбольного турніру відкрили вчора, 22 серпня, оновлений стадіон «Спартак Арена», на який завітали кілька сотень...