УНА-УНСО захоплює Коростенський щебзавод?

12.07.2013

Учора в ЗМІ з’явилась інформація про те, що на Коростенському щебзавод нібито відбувається рейдерський захват підприємства.

Утім, міліція вранці повідомила, що ніякого захвату не було, а завод працює у звичному режимі. Відбулась цілком законна зміна власника.

Сьогодні вранці люди спокійно вийшли на роботу і почали працювати з новим керівництвом.

Але вже пообіді до заводу приїхали представники УНА-УНСО на чолі з Ігорем Мазуром та "нашоукраїнцем" Володимир Цибулько.

Разом з їхнім приїздом біля заводу з’явились камери журналістів «5 каналу» та «Інтера». Вони кажуть, що приїхали знімати заворушення на заводі.

Працівники щебзаводу в свою чергу звинувачують журналістів у тому, що вони нібито приїхали знімати замовні сюжети.

Натомість журналіст «Першого житомирського» розповідає, що заворушень поки що немає. Але у зв’язку з приїздом міліції, журналістів та активістів робота щебзаводу просто заблокована.

Також у Коростені кажуть, що УНА-УНСО на заводі захищає інтереси Віталія Вербицького.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Володимир Івановський займається створенням особливих мотоциклів, але й автомобіль у нього вийшов гарний. На автомобіль автор проекту – Володимир Івановський...
 Фінальним видовищним матчем дитячого футбольного турніру відкрили вчора, 22 серпня, оновлений стадіон «Спартак Арена», на який завітали кілька сотень...