Українці зможуть змінювати по батькові

3.06.2020

Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт, що дозволяє громадянам України змінювати не лише прізвище, а й по батькові.

Законопроєктом №2450 пропонується доповнити статтю 295 Цивільного кодексу України та статтю 149 Сімейного кодексу України положеннями, які мають дозволити фізичній особі змінювати не лише своє прізвище та (або) ім‘я (що вже передбачено чинним законодавством), а й по батькові.

Зокрема, українці з 16 років зможуть на власний розсуд можуть змінити своє прізвище та (або) власне ім'я та (або) по батькові.

За згодою батьків особа зможе змінити своє прізвище та (або) власне ім'я та (або) по батькові з 14 років.

Раніше можна було змінити лише ім'я та прізвище.

Також політики пов'язують прийняття цього законопроєкту із майбутніми місцевими виборами та технологіями масового дублювання ПІБ кандидатів, що допоможе розсіювати голоси виборців. 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...