У Житомирі Симоненко переконував, що Євросоюз – це знищене майбутнє

25.07.2011

Лідер комуністів Петро Симоненко в Житомирі розповів журналістам обласного радіо, як його партія дбає про простих людей та бореться із олігархами.

За його словами, комуністи категорично проти пенсійної реформи, трудового та житлового кодексу та зняття мораторію на продаж землі.

«Щодо продажу землі, у нашої партії чітка позиція – землю не продавати треба, а любити, і підтримувати, - заявив Симоненко.

В інтерв’ю Симоненко зачепив тему митного союзу та єдиного економічного простору.

«Ми неодноразово пропонувала програму – прискореними темпами приєднатися до митного союзу та єдиного економічного простору, - переконує комуніст.

Він впевнений, що в Європейський Союз нас ніхто приймати не буде – це знищення майбутнього для наших дітей. А Єдиний економічний простір  – це розширення можливостей нашої продукції, відродження технологічної, наукової та інформаційної бази.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Школа карантин
Новий навчальний рік став справжнім викликом для шкіл. В умовах пандемії заходи безпеки там не поступаються тим, що, мабуть, є в секретних лабораторіях. Все для...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...