У Житомирі Симоненко переконував, що Євросоюз – це знищене майбутнє

25.07.2011

Лідер комуністів Петро Симоненко в Житомирі розповів журналістам обласного радіо, як його партія дбає про простих людей та бореться із олігархами.

За його словами, комуністи категорично проти пенсійної реформи, трудового та житлового кодексу та зняття мораторію на продаж землі.

«Щодо продажу землі, у нашої партії чітка позиція – землю не продавати треба, а любити, і підтримувати, - заявив Симоненко.

В інтерв’ю Симоненко зачепив тему митного союзу та єдиного економічного простору.

«Ми неодноразово пропонувала програму – прискореними темпами приєднатися до митного союзу та єдиного економічного простору, - переконує комуніст.

Він впевнений, що в Європейський Союз нас ніхто приймати не буде – це знищення майбутнього для наших дітей. А Єдиний економічний простір  – це розширення можливостей нашої продукції, відродження технологічної, наукової та інформаційної бази.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...