У Житомирі штаб «Національного Руху Опору», який ініціювала Тимошенко, очолив Сергій Островський

17.04.2014

Юлія Тимошенко оголосила про створення "Національного руху опору" у зв'язку з військовою агресією Росії проти нашої держави.  

Керівництво Житомирським обласним штабом національного Руху Опору взяв на себе генерал-лейтенант Збройних сил України Сергій Островський, повідомляє прес-служба партії.

До складу штабу увійшов підполковник запасу Головного управління розвідки Міністерства оборони України Артур Мінаєв. Формування штабу триває.

Голова обласної ради, керівник Житомирської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Віталій Француз пояснює, що Рух Опору - це неполітичний громадянський рух: «Метою діяльності Руху є захист України та її громадян усіма доступними засобами. Створення Руху викликано тим, що нашій армії та міліції, яка була фактично знищена, сьогодні потрібна допомога громадян-патріотів України».

Для фінансування діяльності Руху створено міжнародний фонд, куди кожний бажаючий може перерахувати кошти.

Штаб розташований на вулиці Михайлівській, 17(1 поверх),  телефон контакт-центру 42-23-32 з 9.00 до 21.00.  Свою роботу штаб розпочинає з 22 квітня, кажуть у партії.


Біографічна довідка

Сергій Островський - генерал-лейтенант Збройних сил України.

У лютому 2004 року був призначений командиром бригади в Іраку, яка брала участь в операціях США і союзників для знищення тероризму.

У листопаді 2004 року був призначений командиром 8го армійського корпусу в Житомирі. З 2010 року був заступником командувача сухопутних військ України. Подав рапорт у відставку в 2011 році. 


 
Останнє з категорії
 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 Найважливіша роль у створенні єдиної православної церкви та отриманні Томосу належить українському народу. Адже Господь почув щирі молитви українців і...
 У рамках робочої поїздки на Житомирщину Президент Петро Порошенко 17 січня взяв участь у подячному молебні за надання Томосу про автокефалію Православної...