У Житомирі опишуть рідню чиновників

25.07.2011

 На ім’я Житомирського міського голови від прокуратури міста надій шов лист, у якому просять надати інформацію про чиновників та їх рідних.

У документі, який попав до рук журналістів «Першого» йдеться, що чиновники повинні надати детальну інформацію про своїх рідних та близьких.

До переліку рідні входять: подружжя, діти, батьки, рідні брати і сестри, дід, баба, онуки, усиновлювачі, усиновителі, а також інші особи, які спільно проживають з чиновником.

Виконуючий обов’язки прокурора міста Житомира Сергій Гриценко розповів «Першому», що такої детальної інформації про чиновників вимагає новий закон «Про боротьбу з корупцією».

«Закон, який нещодавно прийняли, є на сайті Верховної ради. З ним можуть всі ознайомитись. Там все чітко написано», - сказав виконуючий обов’язки прокурора.

У міській раді чиновники здивовані такою вимогою прокуратури.

«Колись такого не було. Я знаю, що таку детальну інформацію потрібно надавати, якщо проти чиновника  порушена кримінальна справа», - обурюються у міській раді.

У цьому ж повідомленні прокуратура поцікавилась, які послуги та майно отримано безплатно Житомирською міською радою. Цю інформацію у раді мають надати до 5 серпня 2011 року.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...