У Житомирі опишуть рідню чиновників

25.07.2011

 На ім’я Житомирського міського голови від прокуратури міста надій шов лист, у якому просять надати інформацію про чиновників та їх рідних.

У документі, який попав до рук журналістів «Першого» йдеться, що чиновники повинні надати детальну інформацію про своїх рідних та близьких.

До переліку рідні входять: подружжя, діти, батьки, рідні брати і сестри, дід, баба, онуки, усиновлювачі, усиновителі, а також інші особи, які спільно проживають з чиновником.

Виконуючий обов’язки прокурора міста Житомира Сергій Гриценко розповів «Першому», що такої детальної інформації про чиновників вимагає новий закон «Про боротьбу з корупцією».

«Закон, який нещодавно прийняли, є на сайті Верховної ради. З ним можуть всі ознайомитись. Там все чітко написано», - сказав виконуючий обов’язки прокурора.

У міській раді чиновники здивовані такою вимогою прокуратури.

«Колись такого не було. Я знаю, що таку детальну інформацію потрібно надавати, якщо проти чиновника  порушена кримінальна справа», - обурюються у міській раді.

У цьому ж повідомленні прокуратура поцікавилась, які послуги та майно отримано безплатно Житомирською міською радою. Цю інформацію у раді мають надати до 5 серпня 2011 року.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Цьогорічна зима дивує своєю погодою. Крім плюсової температури та відсутності снігу, Житомир час від часу накриває густим туманом. Сьогоднішній день у місті...