У Житомир приїде прессекретар Зеленського – скандальна Мендель

15.11.2019

У Житомир приїде прессекретар президента України Володимира Зеленського – Юлія Мендель. Її візит буде у рамках проведення Інноваційної майстерні "Перспективи майбутнього".

Зустріч з Мендель відбудеться у приміщенні Житомирської міської ради в неділю 17 листопада. Початок майстерні о 15:00.

Нагадаємо, Наприкінці вересня під час виконання своїх професійних обов’язків журналіст Радіо Свобода Сергій Андрушко намагався поставити запитання президентові Володимиру Зеленському і керівникові його офісу Андрієві Богдану під час публічного заходу, речниця президента Юлія Мендель фізично йому перешкоджала це зробити – відштовхувала журналіста та хапала за мікрофон. У цей час охоронці відтягували Сергія Андрушка вбік, повідомляє Радіо свобода.

Згодом Юлія Мендель заявила, що не відштовхувала журналіста, а намагалася не пустити його в «особистий простір президента». Та виявилося, що це не одиничний випадок перешкоджання роботі журналіста з її боку. 13 вересня під час форуму YES Юлія Мендель фізично відтягла від Володимира Зеленського журналіста Радіо Свобода Крістофера Міллера, коли той намагався поговорити з президентом.

Згодом про випадок перешкоджання роботі з боку Мендель розповіла і журналістка видання «Лівий берег» Наталія Шимків. За її словами, під час зустрічі українських моряків та політв'язнів у аеропорту Бориспіль прессекретарка президента штовхнула її, бо Шимків зайшла за червону обмежувальну лінію.

Медіарух «Медіа за усвідомлений вибір» виступив із заявою, в якій закликав Володимира Зеленського особисто публічно відреагувати на перешкоджання роботі журналістів з боку його речниці.

Раніше НСЖУ закликала офіс Зеленського вибачитися за дії Мендель щодо журналістів Радіо Свобода. А неформальна спільнота незалежних журналістів «Ініціатива 34» виступила з вимогою звільнення речниці президента України Юлії Мендель через «непрофесійну та неетичну» поведінку щодо журналістів.

10 жовтня під час пресмарафону в Києві президент України Володимир Зеленський, коментуючи дії своєї речниці Юлії Мендель по відношенню до журналіста Радіо Свобода (програма «Схеми») Сергія Андрушка, сказав, що Мендель «жива людина» і її як «дєвочку» він буде захищати. Президент заявив, що журналіст Сергій Андрушко неодноразово «вів себе некоректно». Головна редакторка програми «Схеми» Наталка Седлецька після таких слів президента заявила, що «редакція відкидає звинувачення, що Сергій Андрушко вів себе неетично і «накидувався» на когось».

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...